Договір публічної оферти


Інтернет-сайт forum.vclinic.com.ua приділяє велику увагу захисту персональних даних своїх користувачів. Користувачі інтернет-магазину forum.vclinic.com.ua можуть переглядати сторінки сайту не повідомляючи про себе ніяких персональних даних. Однак, для надання послуг, представлених на нашому інтернет-сайті, нам потрібні Ваші контактні дані для того, щоб ми могли зв'язатися з Вами, підтвердити реєстрацію. Ваші персональні дані ми не передаємо третім особам і захищаємо їх конфіденційність.

Загальні положення

1.1. Дана політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних Користувача. Персональні дані Користувача ми отримуємо від Користувача при оформленні реєстрації самим Користувачем. Персональні дані Користувача заповнюються Користувачем (при оформленні реєстрації на сайті). Обов'язкова для надання послуги інформація позначена спеціальним чином. Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.

1.2. Конфіденційність персональних даних — обов'язкова умова для дотримання сайтом доступу до персональних даних Користувача, з вимогою не допускати їх поширення без згоди Користувача або наявності іншої законної підстави.

1.3. Використання Користувачем сайту forum.vclinic.com.ua означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

1.4. У випадку незгоди з умовами Політики, Користувач повинен припинити використання сайту forum.vclinic.com.ua.

1.5. Ця Політика застосовується тільки до сайту forum.vclinic.com.ua. Інтернет-сайт forum.vclinic.com.ua не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти по посиланнях, доступним на сайті forum.vclinic.com.ua.

1.6. Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем сайту.

1.7. Користувач визнає, що в разі недбалого ставлення самим Користувачем до безпечного зберігання свого логіна і пароля, що дає доступ до його персональних даних, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису, персональних і інших даних Користувача. Інтернет-сайт forum.vclinic.com.ua не несе відповідальність за збитки, завдані таким доступом. Ми рекомендуємо Користувачам використовувати складні паролі, які складаються з цифр і букв.

Персональні дані


2.1. Інтернет-сайт forum.vclinic.com.ua збирає персональні дані, а саме: ім'я, прізвище, контактний телефон, адреса електронної пошти. Також, ми можемо уточнити й отримати від Вас цю інформацію телефоном.

2.2. Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.

2.3. Інтернет-сайт forum.vclinic.com.ua не збирає IP-адреси користувачів.

Цілі збору і обробки персональних даних користувачів

3.1. Інтернет-сайт forum.vclinic.com.ua збирає і зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для надання послуг.

3.2. Інтернет-сайт forum.vclinic.com.ua збирає дані для зв'язку з Користувачем, в тому числі подання відповідного повідомлення про надання послуги, інформування Користувача, підтвердження реєстрації, а також для обробки запитів і заявок від Користувача.

3.3. Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом.

Умови надання доступу до бази даних

4.1. Ми не передаємо персональні дані Користувача третім особам крім випадків визначених законодавством України.

4.2. Розкриття персональних даних Користувача проводиться при реєстрації Користувачем на forum.vclinic.com.ua.

4.3. При втраті або розголошенні персональних даних інтернет-сайт forum.vclinic.com.ua інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.

4.4. Інтернет-сайт forum.vclinic.com.ua приймає необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

Зміна Користувачем персональної інформації

5.1. Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити, видалити) надану їм персональну інформацію або її частину.

Зміна Політики конфіденційності

6.1. Ми маємо право змінити умови Політики конфіденційності. У такому випадку, ми замінимо версію документа на сторінці "Політика конфіденційності". Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоб бути поінформованими про те, як інтернет-сайт forum.vclinic.com.ua захищає персональні дані своїх користувачів.

Зворотний зв'язок. Питання та пропозиції

7.1. Всі пропозиції або питання з приводу цієї Політики слід повідомляти в службу підтримки користувачів інтернет-сайту forum.vclinic.com.ua.


Зроблено в ideil. © 2021 Перший волинський стоматологічний форум
Зроблено в ideil. © 2021 Перший волинський стоматологічний форум